روش پرداخت

با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما و در نظر گرفتن اینکه الکتروایفل یکی از اولین فروشگاههای اینترنتی کشور با هویت ، آدرس و مدیریت شناخته شده می باشد و فعالیت خود را از سال۱۳۷۰ آغاز نموده است و از همه مهمتر اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد ، مشتریان می توانند بدون هیچگونه نگرانی نسبت به واریز وجه به یکی از شماره حسابهای اعلام شده در زیر نسبت به انجام انواع خرید های آنلاین یا آفلاین از الکتروایفل اقدام نمایند

پرداخت نقدی در محل تحویل

کالاهای گروه(الف)- کالاهای غیر سفارشی

شرکت الکتروایفل برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند و آماده شدن کالای آنها نیازی به سفارش ساخت و ارائه پیش پرداخت سفارش نداشته باشد این امکان را فراهم آورده است که اگر آدرس تحویل سفارش آنها،  شهر مشهد باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند و برنده یکی از جوایز سایت الکتروایفل باشند.

کالاهای گروه(ب)- کالاهای دارای سفارش ساخت

همچنین لازم به توضیح است که اگر کالای مورد نیاز مشتری از گروه کالاهایی مانند انواع یخچال و فریزر ها و سردخانه ها  …. که نیاز به سفارش ساخت دارند ، باشد لازم است پس از دریافت پیش فاکتور دقیق از کارشناسان فروش الکتروایفل و تعیین و تایید مشخصات فنی کامل ، ظرفیت ، تعداد ، ابعاد و زمان تخویل کالا نسبت به واریز 50% از مبلغ سفارش بصورت پیش پرداخت توسط خریدار اقدام گردد.

بدیهی است پس از آماده شدن سفارش و بازدید خریدار یا نماینده قانونی خریدار از محصول و تایید نهایی ، پس از واریز الباقی وجه نسبت به حمل و ارسال کالا اقدام خواهد گردید .

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

شرکت الکتروایفل سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌های کالاهای گروه الف که محل تحویل آنها مشهد است، در نظر گرفته است ، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل استبا این حال، یادآوری می‏‌شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏‌تر و دارای مزیت امکان شرکت در قرعه کشی ماهانه الکتروایفل است.

.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت الکتروایفل انجام دهند، می‌توانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کرده و برنده یکی از جوایز شرکت الکتروایفل شوند.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت الکتروایفل می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

 پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway مبلمان ستاره و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مبلمان ستاره به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و الکتروایفل پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره حساب های الکتروایفل :

  1. بانک ملی شماره حساب جاری  به نام علی ایپک چی ۰۳۰۲۶۵۶۹۹۲۰۰۱
  2. بانک  حساب شبا (شناسه بانک سپه ) ir940151000003890000327239 علی ایپک چی
  3. بانک ملت  شماره کارت به نام 

If it is a visit this forum here piece written on a specific topic, the pool of available prestigious publications shouldn`t be too large.